W związku z intensywnym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier budowy – branża elektryczna / teletechniczna

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • praca w biurze w Warszawie oraz na obiektach na terenie Mazowsza oraz Polski Północno-Wschodniej,
  • planowanie i opracowywanie technologii prowadzenia prac,
  • kierowanie, nadzorowanie i koordynacja wszelkimi pracami wykonawczymi na budowie,
  • zarządzanie brygadami roboczymi,
  • kontrola terminowości i jakości wykonania prac,
  • raportowanie postępu robót zgodnie z  harmonogramem robót,
  • sporządzanie i przechowywanie dokumentacji budowy,
  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót,
  • sozliczanie robót w podwykonawstwie i siłach własnych,
  • sdział w procesie ofertowania i kosztorysowania robót.

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe z zakresu elektrotechniki lub telekomunikacji/ ewentualnie niepełne,
  • mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesów technologicznych wykonywania robót elektrycznych i teletechnicznych,
  • obowiązkowość i samodyscyplina,
  • komunikatywność oraz umiejętności współpracy w zespole,
  • praktycznej znajomości oprogramowania CAD (AutoCAD, BrisCAD), programu kosztorysującego NORMA oraz pakietu OFFICE,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o  pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym, kameralnym biurze na Żoliborzu,
  • możliwości rozwoju zawodowego zgodnego z profilem działalności firmy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i uzyskania praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop. telefon, samochód służbowy),
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość korzystania z pakietów sportowych,
  • grupowe ubezpieczenie na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@heli-factor.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w Państwa aplikacji następującej informacji:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”