W związku z intensywnym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kosztorysant – branża elektryczna/teletechniczna

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie kosztorysów robót w programie Norma Pro na podstawie dokumentacji, przedmiarów lub Programów Funkcjonalno Użytkowych
  • Wycena robót branży elektrycznej, teletechnicznej
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i zbieranie ofert od dostawców urządzeń i systemów niezbędnych w celu określenia rzeczywistej wartości urządzeń/robót
  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót
  • Sporządzanie zestawień kosztowych do postepowań w ramach przetargów publicznych
  • Śledzenie rynku usług elektroenergetycznych i budowlanych, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z podwykonawcami
  • Weryfikowanie i porównywanie zebranych ofert oraz ich archiwizowanie

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • Znajomość procesów technologicznych wykonywania robót elektrycznych i teletechnicznych
  • znajomości oprogramowania CAD (AutoCAD, BrisCAD), programu kosztorysującego NORMA oraz pakietu OFFICE,
  • doświadczenia w wykonywaniu kosztorysów i przedmiarów instalacji elektrycznych w tym instalacji średniego i wysokiego napięcia,
  • mile widziana praktyka na budowie
  • obowiązkowość i samodyscyplina
  • komunikatywność oraz umiejętności współpracy w zespole,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu min. podstawowym,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o  pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym, kameralnym biurze na Żoliborzu,
  • możliwości rozwoju zawodowego zgodnego z profilem działalności firmy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop. Telefon, Norma Pro),
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość korzystania z pakietów sportowych,
  • grupowe ubezpieczenie na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@heli-factor.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w Państwa aplikacji następującej informacji:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”