W związku z intensywnym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier robót elektrycznych

Miejsce pracy: Radom

Zakres obowiązków:

  • Praca w biurze budowy na lotnisku Radom Sadków + możliwość delegacji,
  • Kontrola i koordynacja robót budowlanych z zakresu instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej oraz przedmiarów budowlanych,
  • Prowadzenie  bieżącej dokumentacji w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • Aktywna współpraca z Kierownikiem Kontraktu, lub Projektu prowadzącym  Inwestycję,
  • Przygotowanie instalacji elektrycznej do odbiorów,
  • Zamawianie materiałów,
  • Kontrola terminowości i jakości wykonania prac ekip własnych i podwykonawców,
  • Raportowanie postępu robót zgodnie z  harmonogramem robót,
  • Sporządzanie i przechowywanie dokumentacji budowy,
  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót,
  • Rozliczanie robót w podwykonawstwie i siłach własnych,
  • Udział w procesie ofertowania i kosztorysowania robót.

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym / elektrotechnicznym,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość procesów technologicznych wykonywania robót elektrycznych i teletechnicznych,
  • Obowiązkowość i samodyscyplina,
  • Dodatkowe atuty: Uprawnienia SEP E i D  oraz pomiarowe, uprawnienia budowlane wykonawcze, znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Komunikatywność oraz umiejętności współpracy w zespole,
  • praktycznej znajomości oprogramowania CAD (AutoCAD, BrisCAD), programu kosztorysującego NORMA oraz pakietu OFFICE,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o  pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwości rozwoju zawodowego zgodnego z profilem działalności firmy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i uzyskania praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych,
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód do celów służbowych),
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwość korzystania z pakietów sportowych,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@heli-factor.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w Państwa aplikacji następującej informacji:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”